De Stadhouders Frederik Hendrik – Den Haag
2517 SC , Den HaagOmschrijving
DIT PROJECT IS 100% VERKOCHT!
Wilt u de ruimte en het uitzicht ervaren?
Op de grens van het Haagse Statenkwartier en Duinoord, dicht bij de Scheveningse kust, verrijst het luxe appartementenplan De Stadhouders. Leven, Loungen, Luieren! De luxe appartementen van Frederik Hendrik heten u van harte welkom. Dit complex omvat 57 luxe koopappartementen (ca. 72 - 232 m2), waaronder 4 riante penthouses gelegen op de 5e t/m 15e verdieping met in de onderbouw een berging en een gereserveerde parkeerplaats.
Topdesigner Jan des Bouvrie ontwierp het interieur. Vloerverwarming, luxe Bulthaup keuken met Siemens apparatuur en luxe sanitair zijn vanzelfsprekend. De omvangrijk en slim ingedeelde leefruimte met riant kookeiland biedt dagelijks terugkerend comfort en plezier. Vanuit het uitstekend geïsoleerde appartement kijkt u zo vanuit uw luie stoel uit over uw geliefde Den Haag. De meeste appartementen beschikken ten minste over twee ruim bemeten slaapkamers en zijn over het algemeen uitgerust met 2 badkamers, waarvan beide zijn gekoppeld aan een van de slaapkamers. De balkons zijn royaal van opzet.
______________________________
HET STADHOUDERSPLANTSOEN
De Stadhouders verrijzen op de grens van het geliefde Statenkwartier en Duinoord. De monumentale panden, brede straten en ruime pleinen maken het een van de meest gewilde woon- en werklocaties in Den Haag. Zowel het Haagse stadscentrum als de Scheveningse haven, het strand en de boulevard zijn in no-time bereikbaar.
DEN HAAG: CHIQUE EN VEELZIJDIG:
Den Haag: wereldstad met een rijkdom aan traditie, kunst en cultuur. Ministeries, ambassades en internationale gerechtscolleges geven de stad de chique sfeer die residenties kenmerken. Voor inspirerende kunst zijn er de vele musea en galerieën met een keur aan bijzondere collecties, tentoonstellingen en vernissages.
GEMAKKELIJK EN SNEL ONDERWEG:
Met haltes op loopafstand brengt de bus of de tram (lijn 11, 16, 21, 24) u naar de stations Den Haag Centraal en Den Haag Hollands Spoor. Ook het Haagse centrum, het Scheveningse strand en andere bestemmingen bereikt u snel via de openbaarvervoeraansluitingen op loopafstand. Reist u liever met de auto? U bent zo de stad uit via het nabijgelegen Prins Clausplein richting autosnelwegen A4 (richting Amsterdam), A12 (richting Utrecht) en A13 (richting Rotterdam). Ook via de Hubertustunnel bereikt u gemakkelijk en snel het rijkswegennet. Voor een snelle zakentrip of luxe vakantie overbrugt u 50 kilometer naar luchthaven Schiphol of slechts 25 kilometer naar Rotterdam The Hague Airport.
________________________
(English)
The new project ‘De Stadhouders’ offers 57 apartments for sale.
These apartments are expected to be delivered around Q2 of 2020.
Most of the apartments are equipped with a luxurious Bulthaup kitchen with Siemens appliances. The bathrooms will be modern with nice sanitary facilities. Most types have a second bathroom. Each apartment has a private storage and a parking space.
Typen
Type G
€ 614.500 - € 620.000
-
Gebruikersopp.
135m2 -
Aantal kamers
3 -
Prognose oplevering
Q2 2020

Penthouses
€ 1.135.500 - € 1.285.500
-
Gebruikersopp.
210 m2 - 232m2